جزئیات خبر


مدیرعامل هلدینگ عمران سازمان اقتصادی رضوی:

آزادراه مشهد چناران، اهمیت به‌سزایی در سهولت تردد زائران امام رضا(ع) دارد

آزادراه مشهد چناران، اهمیت به‌سزایی در سهولت تردد زائران امام رضا(ع) دارد
1396/9/9

مدیرعامل هلدینگ عمران سازمان اقتصادی رضوی گفت: پروژه آزادراه مشهد چناران، اهمیت به‌سزایی در سهولت تردد زائران امام رضا(ع) دارد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان اقتصادی رضوی، مهندس رنجبران؛ رئیس هیئت مدیره شرکت مسکن و عمران قدس رضوی، مهندس نامجو؛ جانشین مدیر عامل سازمان اقتصادی رضوی، به همراه هیئت همراه و مدیران ارشد هلدینگ عمران و شرکت های تابعه، از پروژه آزادراه مشهد چناران بازدید کردند.
رنجبران در این بازدید بیان کرد: آزادراه مشهد - چناران - قوچان به طول ۱۲۰ کیلومتر است که در فاز نخست، حدود ۵۰ کیلومتر حد فاصله مشهد تا چناران در دستور کار ساخت وزارت راه و شهرسازی قرار گرفته است.
وی با بیان این که این مسیر، پرترافیک ترین محور ارتباطی مشهد مقدس است، افزود: در راستای اجرای منویات تولیت آستان قدس رضوی با هدف توجه ویژه به پروژه های زائر محور، سازمان اقتصادی رضوی به نمایندگی از آستان قدس رضوی، ساخت این پروژه را به صورت مشارکتی در قالب ۷۰ درصد آستان قدس رضوی و 30 درصد وزارت راه و شهرسازی به صورت قرارداد سرمایه گذاری، به روش ساخت، بهره برداری و انتقال (BOT) در دستور کار خود قرار داده است.
وی ادامه داد: شرکت مسکن و عمران قدس رضوی به عنوان پیمانکار اصلی در این پروژه مشغول به کار است و با هماهنگی بسیار خوبی که بین ارکان پروژه شامل پیمانکار، مشاور و کارفرما ایجاد شده، عملیات اجرایی با کیفیت مطلوب در حال انجام می باشد.
رنجبران با اشاره به حضور شرکت های حوزه عمران رضوی در پروژه های ملی، گفت: این هلدینگ در تمامی زمینه های عمرانی از جمله راه سازی، آب و خاک، سازه‌های بتنی سبک، صنایع چوب و همچنین کاشی و سنگ و... عملکرد بسیار موثر و مفیدی از خود بر جای گذاشته است.
رئیس هیئت مدیره شرکت مسکن و عمران قدس رضوی ادامه داد: هلدینگ عمران آستان قدس رضوی همچنین با ارتقای فعالیت های خود در عرصه های ملی و فرا ملی، می‌تواند حضور پر رنگی برای توسعه عمران و آبادانی کشور و ایجاد بازار کار و کسب درآمد مناسب داشته باشد.
361-96

نظر شما